הרצאות מעניינות לעובדים

מידי פעם מגיע הרגע הזה שצריך להחליט מה יהיה הנושא של כנס או ערב חברה. אז עולים לאוויר רעיונות רבים ובסופו של דבר מגיעים להחלטה. אחת האופציות המעניינות היא הרצאות מעניינות לעובדים. פרפקט הרצאות היא חברה אשר מגישה עולם שלם של תכנים איכותיים ומעניינים שמתאימים לכל ערב חברה, יום עיון או אירוע אחר. כדאי להתקשר ולקבל מידע נוסף בנושא.

הרצאות מעניינות לעובדים

אילו הרצאות מעניינות לעובדים

ישנם רעיונות רבים ואין סוף וריאציות לקיום הרצאות לעובדים. בין אם מדובר במפעל קטן או בחברת ענק עם מאות עובדים. תמיד ניתן להתאים את נושא ההרצאה לקהל המאזינים. ניתן גם להתאים את השפה ואת הסגנון. עובדים ישמחו לשמוע הרצאות בתחומים מרתקים וזו גם דרך מצוינת להעשיר את הידע הכללי שלהם.

בימים כתיקונם העובדים באים בבוקר לעבודה ומשוחחים על ענייני דיומא, יום לאחר הרצאה מעניינת יהיה להם הרבה על מה לדבר. ידוע גם שתקשורת בין העובדים תורמת לגיבוש ומעלה את הספק העבודה. ניתן לערוך הרצאה אשר נוגעת בתחומים של המפעל עצמו, כך ניתן לרענן את העובדים בחומר שכבר נשכח. עוד ועוד חברות מגלות את היתרון שבהזמנת הרצאות מעניינות לעובדים. כדאי לערוך הצבעה בין העובדים ,להציג להם שניים שלושה נושאים ולתת להם לבחור באופן דמוקרטי את נושא ההצבעה. מומלץ גם לחבר את ההרצאה לנושא אקטואלי שמדברים עליו באמצעי התקשורת.

הרצאות מעשירות לעובדים

את נושא ההרצאה יש לבחור בסבלנות וכדאי שהוא יתאים לפחות לרב העובדים. ברור שלא ניתן להגיע למצב שבו כולם מרוצים מהבחירה, אבל כדאי להשתדל.  תמיד יהיו כמה עובדים שלא יהיו מרוצים מהבחירה ויקימו קול זעקה. דווקא אותם כדאי לצ’פר ולהושיב במקומות הכי טובים. לפני ההרצאה אפשר לספק מידע כללי על נושא ההרצאה (בלי ספוילרים כמובן). אפשר לתלות דפי מידע על המרצה ועל הסיפור שלו. אם ההרצאה מתאימה גם לילדים אפשר לשקול להתיר לעובדים להגיע עם בני משפחותיהם. בכל אופן כדאי להתקשר ולברר על מידע נוסף בנושא הרצאות שונות שניתן להזמין. מומלץ גם להמליץ על הרצאות מעניינות לחברים ובני משפחה.

הרצאות הן דרך נפלאה לסייע לעובדים שלכם להפיק מעצמם הרבה יותר. בין אם על ידי הרצאות העשרה שיסייעו להם להעשיר את הידע המקצועי שלהם ואת ההתנהלות מול לקוחות החברה, הרצאות המקדמות שיתוף פעולה ויחסים בינאישיים, הרצאות בנושא מנהיגות ומצוינות, הרצאות בנושא מכירות ועוד. באתר פרקפט הרצאות ניתן למצוא אינספור דוגמאות להרצאות מעניינות לעובדים שלכם שתוכלו לבחור מהם. כדאי לשלב הרצאות אלה באירוע חברה שלכם, יום גיבוש או סתם ליום רגיל במשרד שבו אתם מחליטים לשבור שגרה למשך שעה-שעתיים, זאת בכדי להעשיר את העובדים שלכם ולהרחיב את הידע שלהם.

הרצאות מעניינות לעובדים שיכולות להתאים גם לכם

  • המוח במקום העבודה – הרצאה נפלאה לבתי עסק המלמדת אותנו על הזיכרון שלנו מיום העבודה שלנו, על מדוע אנו שמחים ומאושרים כאשר המנהל שלנו משבח אותנו, למה אנחנו נוטים להתעייף ולעתים להירדם כאשר אנו חוזרים על אותה פעולה ועוד. בעוד המדענים חוקרים את המוח האנושי – אתם יכולים לקבל “תקציר” בצורה של הרצאות מעניינות לעובדים.
  • סדנת מכירות – מצוין במרבית בתי העסק או לפחות בעבור חלק מתוך העובדים בעסק. גם אדם שנותן שירות לקוחות במקצועו צריך ללמוד את תחום המכירות. המכירות תופסות אותנו בכל רגע בחיים, גם כאשר אנו ממליצים למישהו על סרט טוב – אנו מוכרים לו. סדנת מכירות יכולה לשפר כל אספקט בחיים של העובדים שלכם.
  • תקשורת בינאישית – תקשורת בין אנשים הינה חיונית לא רק לשלום בין אנשים אלא גם ברמה העסקית שלכם – ליצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה בין העובדים בעסק.

הרצאות מעניינות לעובדים – היכן כדאי לערוך את ההרצאה?

אם אתם בעלי עסקים המעוניינים להביא מרצה אורח לבית העסק שלכם או לאירוע חברה שאתם מארגנים, הרי שהגעתם למקום הנכון. את ההרצאה תוכלו לערוך במשרדכם, במקום העבודה שלכם או במקום בו אתם עורכים את אירוע החברה. מומלץ שתהיה במקום במה קטנה לכל הפחות, תאורה מתאימה, תפאורה וציוד הגברה. במידת הצורך יש לדאוג גם למסך ומקרן בהתאם לסוג ההרצאה.

 

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים