הרצאות לעובדים

ישנם סוגים שונים של פעילויות רבות ומגוונות שניתן להציע לעובדים בחברה, מפעל או כל פורום אחר. הרצאות לעובדים הן פתרון מצוין שיעשיר את עולם הידע שלהם וירתק אותם. פרפקט הרצאות מציעה עולם תוכן איכותי ומעשיר. החברה מתאימה בין רצונותיהם של העובדים לבין ההרצאה המתאימה להם ביותר. כך ניתן לקלוע באופן מדויק לתחום העניין של העובדים. מומלץ להתקשר ולקבל מידע נוסף בנושא הרצאות ומרצים.

הרצאות לעובדים

הרצאות לעובדים מכל הסוגים

את ההרצאות ניתן לחלק לנושאים שונים. כך ניתן לעשות סדר ולהבין מה המבחר ולדרג אותן. לפני שבוחרים הרצאות לעובדים כדאי לשאול אותם מה מעניין אותם לדעת ועל מה בא להם לשמוע. רב העובדים בוודאי יעדיפו לשמוע על נושא מסוים. תמיד יהיו עובדים שלא יהיו מרוצים מאף נושא, ויהיו כאלו שיתפשרו על כל נושא כמעט. אין לדעת כיצד יגיבו עובדים להרצאה שלא ממש קשורה לעולמם. בכל מקרה כדאי לתת צ’אנס לכל נושא ולאפשר לעובדים להתוודע גם לנושאים שהם לא מכירים.

אם ההרצאה מעניינת מאוד ומקבלת תגובות חיוביות אז כדאי לבדוק אם יש לה הרצאות המשך. לעיתים יש הרצאות המשך שמוגשות על ידי אותו המרצה. לעיתים הרצאת המשך תהיה כבר הרבה יותר זורמת מכיוון שהמרצה כבר מכיר את הקהל. הרצאות המשך הן רעיון מצוין גם למקרים שההרצאה הראשונה הייתה כללית ונוצר ביקוש לדעת עוד על הנושא.  במקרים כאלו כדאי שההרצאה השנייה תתקיים בזמן סביר לאחר ההרצאה הראשונה כך שהחומר יישאר טרי בראשם של העובדים.

מרצים את הקהל

רוב המרצים יעשו הכול על מנת שהקהל יהיה מרוצה. הם יתבלו את ההרצאה בהומור, ישתמשו בעזרים שונים וישתפו את הקהל במהלך ההרצאה. מצד שני לעיתים המרצה יעדיף הופעת סולו ללא שיתוף של הקהל. במקרה כזה כדאי לצפות בהרצאה מצולמת של המרצה ולהחליט האם הוא שובה לב או one man show .  אל תפחדו להזמין מרצה בנושאים אקזוטיים או שנראים על פניהם מוזרים ורחוקים. דווקא נושאים אלו עשויים להתגלות כמרתקים ובעלי עניין רב. מומלץ להתקשר ולקבל מידע על  הרצאות ומרצים שונים שניתן להזמין.

 

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים