הרצאות העשרה

למעשה כל הרצאה היא סוג של חומר חדש שמעשיר את הידע שלנו. אבל הרצאות העשרה הן סוג מסוים של הרצאות קלילות יותר אשר ספקות חומר כללי בנושא מסוים מבלי לרדת לפרטים. פרפקט הרצאות היא חברה שמציעה מאגר תכנים איכותי לכנסים, הרצאות וימי עיון. את ההרצאות מעבירים אנשי מקצוע, אנשי רוח ועוד. כדאי להתקשר ולקבל מידע נוסף בנושא הרצאות מסוג זה.

הרצאות העשרה

הרצאות העשרה – נושאים

כאמור הרצאות העשרה הן בנושאים מגוונים ומרתקים. לרב מדובר בנושאים קלילים ופחות כבדים אשר מועברים בצורה מעניינת ולא מחייבת. אין סוף לנושאים שניתן להרצות עליהם. ונראה שהנושאים הללו גם לא יגמרו לעולם כיוון שכל הזמו קורים דברים חדשים והידע שנצבר בעולם רק גדל ומתעצם.

מרצה לא חייב להיות אדם בגיל העמידה שמדקלם בקול מונוטוני מתוך דפים לבנים. תתפלאו לדעת שישנם מרצים/ות צבעוניים מאוד וממש לא משעממים. אם חשבתם שאתם לא מתעניינים באסטרופיזיקה יש סיכוי שמרצה טוב יצליח לעניין אתכם גם בזה. מילות המפתח בהרצאה הן הקשבה ופתיחות. אם אתם מגיעים להרצאה מנסים להגיע לעומק ההבנה הנדרש, אז סביר להניח שגם תישארו עד הסוף ואפילו תיהנו.

ציוד בסיסי למרצה המתחיל

לכל בעל מקצוע יש ציוד בסיסי אשר בלעדיו הוא לא יכול לבצע את המוטל עליו. גם למרצה ישנם כמה כלים בסיסיים שמסייעים לו להעביר את החומר בצורה מיטבית. כמעט כל מרצה זקוק לבמה. ללא במה יהיה זה מוזר מאוד לצפות בהרצאה. הבמה עוזרת לנו להבין לאן צריך להסתכל, מי מדבר ומתי מתחילה ההפסקה. כאשר אנשים יודעים לאן להסתכם אז הם בדרך כלל יושבים בשקט ומקשיבים. דבר נוסף שרב המרצים זקוקים לו הוא המיקרופון.

הגברה היא הדרך הטובה ביותר להעביר את המסר בצורה ברורה. אמנם במקומות קטנים המרצה יטה שלא להשתמש במערכת ההגברה, אבל ברב המקים יעשה בה שימוש. ישנם מרצים שאוהבים לעמוד ולדבר. זה לא אומר שלא נציע להם כיסא נוח. אמנם לעיתים המסר עובר טוב יותר על ידי שפת גוף, אבל גם להם מותר לנוח מידי פעם.

 

אנשים רבים חווים משברים כאלו ואחרים במהלך החיים שלהם. יחד עם זאת, רבים יכולים להעיד כי הרצאות העשרה יכולות להיות הגורם המיוחד אשר הופך את החיים מקצה לקצה ומעניק את הכוח וההשראה להתמודדות יעילה עם אתגרים שונים, כאשר בסופה יוצאים מחוזקים בהרבה. התחזוקה של ה-עצמי, אינה מתמקדת אך ורק בפן הפיזי, אלא גם בפן המנטלי. העשרה יכולה להיות נפשית או מקצועית, וכך ההרצאות למעשה יכולות להעשיר אנשים רבים ללא תלות בגיל או באתגרים השונים איתם אנו מתמודדים בחיים באותה נקודת זמן.

בפרפקט הרצאות תוכלו למצוא עשרות רבות של הרצאות העשרה על ידי אנשים מובילים בתחומם, שהחליטו להעביר את הידע והניסיון שלהם גם לאחרים באמצעות הרצאה שכל כולה מיועדת עבורכם.

סוגי הרצאות העשרה לדוגמה

  • החיים החדשים שלאחר גיל היציאה לפנסיה – הרצאה נפלאה שמכינה אותנו לחיים שאחרי היציאה לפנסיה. הגיל הזה שכולנו כל כך רוצים להגיע אליו כדי שנצטרך להפסיק לעבוד ומצד שני שוכחים לחיות את החיים בדרך לשם. ההרצאה תעשיר אתכם ותעניק לכם המון מוטיבציה שתיקח אתכם לעידן חדש בחייכם.
  • הרצאות בריאות – מגוון הרצאות העשרה בנושא בריאות יעזרו לנו לשמור על אורח חיים בריא, ללמוד יותר על המזונות אותם אנו מכניסים לגופינו וכיצד לתחזק היטב את הגוף שלנו לאורך זמן.
  • אנחנו על המפה – הרצאה נפלאה של טל ברודי המספרת את סיפורו מהרגע שעלה לארץ, האהבה לארץ ישראל, ההשתלבות בחברה הישראלית, הכדורסל, ההישגים והעובדה שהפך לדוגמה למופת ומצוינות שיכולים לתת לכל אחד השראה שהוא גם יכול.
  • הרצאת NLP תלמדו שפת גוף ותוכלו לשנות את החיים שלכם מקצה לקצה. תדעו לזהות כיצד להתנהג עם האנשים שמולכם בהתאם למצב הרוח שלהם ולצורה שבה הם מדברים, תלמדו להכיר את התכונות אופי שלהם וכיצד כדאי לדבר אתם כדי להתאים את עצמכם אליהם. ניתן להיעזר בידע הזה לכל אספקט בחיים החל ממכירות, עסקים ועבודה ועד לזוגיות ומשפחה.

הרצאות העשרה – מי יכול ליהנות מהרצאות אלו?

את ההרצאות הללו תוכלו להזמין לכל אירוע, יום גיבוש, סדנא או מפגש בתחום מסוים שאתם מארגנים. תוכלו להזמין הרצאה לעובדי העסק שלכם, להזמין הרצאה לבית אבות שאתם מנהלים, הרצאות לתלמידים שלכם בבית הספר ועוד.

 

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים