הפקות אירועים

כמו שראיתם, יש לנו ניסיון עשיר בהפקת אירועים, אנחנו ותיקים בתחום.

עד היום התמקדנו בשוק המוסדי והציבורי: הפקות צה”ליות, הפקות לבתי ספר, הפקות למשרדי ממשלה ורשויות מקומיות,לרבות הפקות מוזיקליות והפקות מסך.

בעקבות ההצלחה אנו מרחיבים את פעילותנו לשוק הפרטי והמסחרי, כדי שנוכל לתת גם ללקוחות מסחריים את כל מה שאנו יודעים.

חדשנות עם ניסיון

יש לנו הרבה ניסיון שיכול לתת לך ביטחון: 15 שנות פעילות, עשרות לקוחות, מאות אירועים ויכולות מוכחות בכל תחומי ההפקה. יחד עם זאת, כל הפקה שלנו נראית שונה מקודמתה, לכל הפקה אנו מביאים רוח חדשה. וזה בדיוק היתרון שאנחנו יכולים להציע גם לך: מצד אחד ניסיון ויכולות, מצד שני תפיסה מרעננת שמביאה יצירתיות וחדשנות לכל הפקה.

ולא רק התוצאה חשובה

נכון, אנו מאד גאים בתוצאות שלנו. אבל יחד עם זה, גם מאד גאים על הדרך בה אנו עובדים.

בכל אירוע, עם כל לקוח, אנו עובדים ברמת שירות גבוהה מאד, עם הרבה חום ואכפתיות ועמלים על לעשות תהליך נעים, פורה, ומכבד. לכן לקוחותינו חוזרים אלינו שוב ושוב להפקת האירועים שלהם.

קודם כל כי הם מרוצים מהתוצאה, אבל לא פחות חשוב – כי אתם, ואנחנו, נהנים מהתהליך.

הפקה בסטנדרט הגבוה ביותר בארץ

כל אירוע שאנחנו מפיקים מופק בסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ.

וכשאנחנו אומרים סטנדרטים גבוהים אנו מתכוונים כמובן גם לציוד הגברה ותאורה וצילום ועריכה המתקדם ביותר בארץ, אבל קודם כל ולפני הכל – לאנשים. הבמאים, הכותבים, הצלמים, עורכי הווידאו, השחקנים, הרקדנים…

כולם בוגרי בתי ספר גבוהים לאמנויות בארץ ובעולם בעלי כישרון מוכח,שיוצרים יחד הפקה בסטנדרט הגבוה ביותר בארץ.

ייחודיות בכל אירוע

הסטנדרטים שלנו גבוהים וקבועים, אבל האירועים משתנים. כל אירוע הוא אירוע מיוחד, ייחודי וחד-פעמי,”אירוע של פעם בחיים”, וככזה אנו מתייחסים אליו. אנו מתחילים בתחקיר על הלקוח והאירוע, ממשיכים בכתיבת תוכן ייעודי, ולאחר הפרזנטציה ואישור הלקוח אנו תופרים אירוע המתאים בדיוק לצרכיך:

בחירת הלוקיישן ועיצוב התפאורה, דרך כתיבת תכנית אמנותית מקורית ובימוי מדויק של כל המשתתפים הכישרוניים, ועד יצירת חוויה הוליסטית של כל מרכיבי ההפקה.

תודה על 132 שניות ועל 324 מילים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
השארת הודעה מהירה

לייעוץ ללא התחייבות מלא את הפרטים הבאים